eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20181120 20.11.2018 Opplæringskomiteen 10:00 Halden videregående skole, avd. Porsnes EPHORTE
20181016 16.10.2018 Opplæringskomiteen 10:00 Fylkeshuset, Sarpsborg EPHORTE
20180911 11.09.2018 Opplæringskomiteen 10:00 Halden videregående skole, avd. Porsnes EPHORTE
20180605 05.06.2018 Opplæringskomiteen 10:00 Fagskolen i Østfold EPHORTE
20180410 10.04.2018 Opplæringskomiteen 10:00 Kirkeparken videregående skole EPHORTE
20180206 06.02.2018 Opplæringskomiteen 10:00 Askim videregående skole EPHORTE
20171121 21.11.2017 Opplæringskomiteen 10:00 Glemmen videregående skole, Fredrikstad EPHORTE
20171017 17.10.2017 Opplæringskomiteen 10:00 Kalnes videregående skole EPHORTE
20170911 11.09.2017 Opplæringskomiteen 10:00 Fylkeshuset, Sarpsborg Valdisholm EPHORTE
20170606 06.06.2017 Opplæringskomiteen 10:00 Malakoff videregående skole, Moss EPHORTE
20170425 25.04.2017 Opplæringskomiteen 10:00 Skjeberg folkehøyskole EPHORTE
20170207 07.02.2017 Opplæringskomiteen 10:00 Borg videregående skole EPHORTE
20161122 22.11.2016 Opplæringskomiteen 10:00 Halden videregående skole, Tosterødberget EPHORTE
20161017 17.10.2016 Opplæringskomiteen 10:00 Fylkeshuset, Sarpsborg Valdisholm EPHORTE
20160913 13.09.2016 Opplæringskomiteen 10:00 Mysen videregående skole EPHORTE
20160607 07.06.2016 Opplæringskomiteen 10:00 Kirkeparken videregående skole, Moss EPHORTE
20160412 12.04.2016 Opplæringskomiteen 10:00 Greåker videregående skole EPHORTE
20160209 09.02.2016 Opplæringskomiteen 10:00 Fagskolen i Østfold, Fredrikstad EPHORTE
20151117 17.11.2015 Opplæringskomiteen 10:00 Frederik II videregående skole, avd. Christianslund, Fredrikstad EPHORTE
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Elin Johanne Tvete Elin Johanne Tvete Fellesliste Sp, KrF, MDG, SV (SP KRF MDG SV) Leder elitve1@ostfoldfk.no Ikke registrert 412 93 357
Inger-Christin Torp Inger-Christin Torp Arbeiderpartiet (AP) Nestleder ingtor1@ostfoldfk.no Ikke registrert 913 90 014
Caroline Andres Caroline Andres Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anwar Poya Anwar Poya Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Per Øistein Kivijärvi Per Øistein Kivijärvi Arbeiderpartiet (AP) Medlem perok@ostfoldfk.no Ikke registrert Ikke registrert
Roar Høisveen Roar Høisveen Arbeiderpartiet (AP) Medlem roahoi@ostfoldfk.no Ikke registrert 928 47 982
Vibeke Julsrud Vibeke Julsrud Fellesliste Sp, KrF, MDG, SV (SP KRF MDG SV) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Roar Lund Roar Lund Fellesliste H, FrP, V (H FRP V) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marthe Key Meyer Marthe Key Meyer Fellesliste H, FrP, V (H FRP V) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Niklas Eriksen Niklas Eriksen Fellesliste H, FrP, V (H FRP V) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Amelia Aune Amelia Aune Fellesliste H, FrP, V (H FRP V) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Birk Blekken Birk Blekken Elevrepresentant (ELEV) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Maria Imrik Maria Imrik Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ragnhild Skovly Hartviksen Ragnhild Skovly Hartviksen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem raghar@ostfoldfk.no Ikke registrert 957 75 546
David Manoocher Tehrani David Manoocher Tehrani Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem davidmt@ostfoldfk.no Ikke registrert Ikke registrert
Alexander Karlsen El Younoussi Alexander Karlsen El Younoussi Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem yael@ostfoldfk.no Ikke registrert Ikke registrert
Maria Aarum Molteberg Maria Aarum Molteberg Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Trygve Westgård Trygve Westgård Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gunnel Edfeldt Gunnel Edfeldt Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem gunedf@ostfoldfk.no Ikke registrert 958 68 441
Margaretha Jansen Brovold Margaretha Jansen Brovold Fellesliste Sp, KrF, MDG, SV (SP KRF MDG SV) Varamedlem margarjb@ostfoldfk.no Ikke registrert Ikke registrert
John Thune John Thune Fellesliste Sp, KrF, MDG, SV (SP KRF MDG SV) Varamedlem johthu@ostfoldfk.no Ikke registrert 950 64 900
Ingrid Elisabeth Strengen Gundersen Ingrid Elisabeth Strengen Gundersen Fellesliste Sp, KrF, MDG, SV (SP KRF MDG SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Maria Moe Maria Moe Fellesliste Sp, KrF, MDG, SV (SP KRF MDG SV) Varamedlem marmoe10@ostfoldfk.no Ikke registrert Ikke registrert
Alexander Leirstein Alexander Leirstein Fellesliste H, FrP, V (H FRP V) Varamedlem alexanl@ostfoldfk.no Ikke registrert Ikke registrert
Terje Beck Terje Beck Fellesliste H, FrP, V (H FRP V) Varamedlem terbec@ostfoldfk.no Ikke registrert 913 53 119
Sol-Angelica Michelle Skipnes Sol-Angelica Michelle Skipnes Rødt (RØDT) Varamedlem sanski@ostfoldfk.no Ikke registrert Ikke registrert
Arne Hæhre Arne Hæhre Fellesliste H, FrP, V (H FRP V) Varamedlem arnhae@ostfoldfk.no Ikke registrert Ikke registrert
Ragnhild Saxebøl Ragnhild Saxebøl Fellesliste H, FrP, V (H FRP V) Varamedlem ragnhis@ostfoldfk.no Ikke registrert Ikke registrert